206 річниця від Дня Народження Тараса Шевченка

2020-02-10

206 річниця від Дня Народження Тараса Шевченка

10 лютого 2020 року на кафедрі педагогіки та медики початкової освіти (завідувач кафедри проф.Романюк С.З.) були проведені щорічні Шевченківські читання, де студенти всіх курсів продемонстрували свої літературні здібності

Мета конкурсу – популяризація творчості Т. Г. Шевченка; виявлення і підтримка творчих особистостей серед студентської молоді.

У конкурсі брало участь 12 студентів (1 – 5 курсів) нашої кафедри.

Умовами конкурсу були:

• Прочитати напам’ять одну з поезій Т.Г.Шевченка та вірш іншого українського поета за вибором студента. Для виступу відводилось  5-6 хвилин.

Виступи учасників оцінювали спеціально створене конкурсне журі, до складу якого входили викладачі кафедри: к.п.д.Нікула Н.В., к.п.д. Біленкова Л.М., к.п.д. Костащук О.І., к.п.д.Предик А.А.

Критерії оцінювання:

– декламаторська майстерність;

– оригінальність твору, що виконується;

– мовна та сценічна культура (артистичність, одяг).

Шляхом голосування було визначено кращіх трьох студентів:

І місце – Коваль Ольгаа (211 група)

ІІ місце – Федюшко Софія (110 група)

ІІІ місце – Ковблюк Галина (411 група), які мали честь продемонструвати свої ораторські здібності на ІІ турі конкурсу Шевченківьских читань проведених факультетом педагогіки, психології та соціальної роботи.