«Інклюзія або Це нормально бути різними»

2018-04-24

Проблема інклюзивної освіти в сучасному українському освітньому просторі набуває особливої ваги з огляду на те, що інтегрування осіб з особливими освітніми потребами в соціокультурне й загальноосвітнє середовище є сьогодні надзвичайно актуальним. Недостатня розробленість проблеми інклюзивної освіти, труднощі й реалії буття сучасного вчителя класу з інклюзивним навчанням, прагнення студентів спеціальності «Початкова освіта» до якнайшвидшого набуття якісної професійної підготовки в цьому новому освітньому напрямі викликали неабиякий інтерес до багаторічного австрійського досвіду та теми «Інклюзія або Це нормально бути різними», які 24 квітня 2018 року на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича презентувала лектор із Австрії, викладач педагогічної вищої школи м.Клагенфурт, Сільвія Гугенбіхлер.

1.-min 2.-min 3.-min 4.-min 5.-min