Студентська наукова конференція.

2017-04-26
У рамках щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  25.04.2017 р. відбулося засідання підсекції актуальних проблем педагогіки та методики початкової освіти. У роботі конференції взяли участь студенти 4-5-х курсів та викладачі кафедри.
Виступи учасників були присвячені проблемам національного виховання особистості, методичним аспектам організації навчального процесу у початковій школі, активізації пізнавальної діяльності учнів молодшого шкільного віку, забезпечення якості вищої освіти України, інтегрованого підходу у навчанні, що відповідає темі кафедрального дослідження: «Підготовка компетентістного педагога для сучасної початкової школи».
IY_4udsyH9Q
20170425152001