Гостьова лекція: “Цифрова компетентність вчителя щодо сприяння цифровій компетентності учнів”

2024-04-30

30.04.2024р. викладачі та студенти кафедри педагогіки та методики початкової освіти стали учасником гостьової лекції на тему: «Цифрова компетентність вчителя щодо сприяння цифровій компетентності учнів (доповідач Член-кореспондент НАПН України, професор Наталія Морзе). Під час лекції професор Н.Морзе розкрила особливості залучення учнів до активного навчання, використання ЦК для активного залучення (стовпи навчання); визначено типи та стратегії залучення учнів до активного навчання; запропоновано різні способи подання навчального матеріалу та рамка цифрової компетентності вчителя. Цінні думки доповідача стосовно моделі інформаційно-цифрової компетентності учнів та рекомендації для вчителів початкової школи щодо впровадження штучного інтелекту в освітній процес початкової школи.
Після лекції студенти отримали цікавий методичний інструментарій для формування цифрової компетентності молодших школярів.
Маємо надію, що проведення таких гостьових лекцій стане гарною традицією співробітництва між закладами вищої освіти та забезпечуватиме формування професійних компетентностей здобувачів освіти.