Міжвузівська співпраця!

2024-04-09

4 квітня у рамках співпраці з КЗ Сумським обласним інститутом післядипломної освіти кафедра педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (завідувачка проф. Романюк С.З.) долучилася до Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих дослідників «Інновації в науці: сучасний вимір», метою якої було усестороннє обговорення та пошук інноваційних рішень актуальних проблем сучасної науки, залучення молоді до науково-дослідної роботи, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація наукових досліджень.
Представила кафедру кандидат педагогічних наук, доцент Шевчук Кристина Дмитрівна з виступом на тему «Формування Soft Skills сучасної особистості», в ході якого зосередила увагу на актуальних питаннях, пов’язаних з:

• Формуванням моделі випускника освітнього закладу;
  • Сучасній класифікації Soft Skills;
  • Освітніх концепціях формування м’яких навичок особистості;
  • Покроковій програмі розвитку («прокачки») власних Soft Skills.
    Тримаємо орієнтир на подолання освітніх втрат!