2023-09-25

21 вересня в Чернівецькому ліцеї #22 імені Антона Кохановського Чернівецької міської ради (директор Бабій Л.І.) в рамках методичного консультування кафедра педагогіки та методики початкової освіти ЧНУ ім.Ю.Федьковича (завідувач проф.Романюк С.З.) провела освітній тренінг на тему: “Векторне подолання освітніх втрат: розвиток критичного мислення здобувачів загальної середньої освіти” (модератори доц.Шевчук К.Д., доц.Піц І.І.).
В процесі інтерактивного спілкування вчителі ліцею мали змогу актуалізувати знання щодо технології розвитку критичного мислення. Практична майстерка проілюструвала можливості впровадження модифікованих методів розвитку критичного мислення в освітній процес в умовах реалізації Концепції Нової української школи.
Дана зустріч продовжила прекрасну нагоду партнерської взаємодії через підписання угоди про співпрацю.