Вітаємо першокурсників!

2023-09-01

🔔🇺🇦 ДЕНЬ ЗНАНЬ!..
Свято Сили, Свободи й Волі – свято України!
А разом із тим – і наше – вчительське, освітянське, родинне!..
Тож завдяки зусиллям ЗСУ мирний ранок старту-2023 відбувся!..
Першовересень щоразу особливий, і не лише для школярів, а й для студентства, зокрема, спеціальності «Початкова освіта».
Родинно, затишно й тепло кафедра педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича традиційно зібрала у своїх просторах тих найкращих, хто прагне розвитку, хто навчатиме наступні покоління українців – майбутніх учителів початкових класів.
З вітальним словом до першокурсників і усіх присутніх звернулася завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти, професор, д. п. н. Світлана Романюк, яка ознайомила з особливостями освітнього процесу, важливістю та значимістю спеціальності, професії вчителя і представила кураторів академічних груп: канд. пед. наук, доц. Олесю Маковійчук та доктора філософії(PhD), асист. Віталію Дідух.
Світлана Захарівна побажала натхенного, успішного та цікавого навчання задля мирного майбутнього України.