«ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!»

2023-06-09

Завершення навчального року для студентів і викладачів кафедри педагогіки та методики початкової освіти (завідувач – проф. Світлана РОМАНЮК) знаменувалося імпрезою – проведенням культурно-виховного спортивно-масового мистецько-ігрового благодійного заходу на тему «ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!».

У рамках педагогічної виховної та практики в пришкільних оздоровчих таборах (керівники – Антоніна БОГДАНЮК, Лідія БІЛЕНКОВА) студентами другого курсу кафедри для дітей ВПО, які проживають у студмістечку ЧНУ, організовано свято, приурочене Міжнародному дню друзів.

Співорганізаторами заходу виступили: заступник декана факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент Оксана КИСЕЛИЦЯ; активісти ЦКіДу ЧНУ, волонтери (студентка 2 курсу кафедри музики факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Аліна Стратій та студент 3 курсу економічного факультету Василь Богданюк). Щира вдячність за створення умов організації заходу – місце проведення (спортивний майданчик) – факультету фізичної культури та здоров’я людини (декан – Ярослав ЗОРІЙ), технічне оформлення – профспілковій організації студентів ЧНУ (голова – Віталій КІНДЗЕРСЬКИЙ).

Найбільш активними учасниками свята стали діти внутрішньо-переміщених осіб, які разом з організаторами активно гуртувалися в команди, брали участь у квесті, рухливих іграх та спортивних естафетах, співали пісень, декламували вірші, танцювали й малювали малюнки задля мирного майбутнього України. Тож, ми продовжуємо жити і творити із закликом: «РОБІМО ВСЕ, ЩО ВМІЄМО НАЙКРАЩЕ» ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ!