Розкриваємо таємниці педагогічної науки: науковий пікнік кафедри педагогіки та методики початкової освіти!

2023-05-21

21 травня 2023 р. викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти а також студенти спеціальності «Початкова освіта» (завідувач – д.п.н., проф. Світлана Романюк) активно долучилися до наукового пікніка, організованого Радою молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
У спілкуванні з науковцями й студентами, які щедро ділилися своїми знаннями, відвідувачі мали змогу не тільки ознайомитися з умови вступу, специфікою професії вчителя початкових класів, а й побачити різноманітні методичні цікавинки і прийоми роботи з учнями молодшого шкільного віку: метод множення двозначних і тризначних чисел за допомогою малювання кольорових паличок; розв’язування логічних задач; техніка квілінгу, розвиток критичного мислення тощо.
Причетні до наукової царини відзначили День науки в творчій атмосфері професійного єднання однодумців. Тож запрошуємо усіх охочих до нас на навчання, адже професія вчителя початкових класів – нині одна із пріоритетних!