ВІТАЄМО ЗА ВАГОМІ НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІ

2023-05-12

!

Згідно наказу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича від 11.05.2023 р. № 167 «Щодо підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році» переможцями у першому (внутрішньоуніверситетському) турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка стали здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «Початкова освіта».  За високі досягнення у науковій роботі  дипломами переможців першого туру Конкурсу нагороджені:

– Тимків Іванна Василівна (5 курс).Тема: Інтегративний підхід до навчання грамоти молодших школярів (науковий керівник – проф. Романюк С.З.);

– Бурак Марія-Євгенія Василівна (5 курс). Тема: Виховання молодших школярів на традиціях українського козацтва в умовах воєнного часу (науковий керівник – доц. Мафтин Л.В.);

– Качуляк Олександра Валеріївна, 4 курс. Тема: Формування просторових уявлень молодших школярів на уроках математики у Новій Українській школі (науковий керівник – доц. Нікула Н.В.).

Вітаємо переможців та їх наукових керівників і бажаємо нових творчих звершень!