30 жовтня відбулося святкування дня факультету “РеdFacFest”

2019-10-31

Студенти та викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти активно долучилися до участі у святкуванні 28-ї річниці з дня заснування факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, яка відбулася в стилі кінофестивалю “PedFacFest”. Серед почесних гостей свята: ректор Роман Петришин, перший проректор Василь Балух, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки […]

Вітаємо Богданюк Антоніну Миколаївну з присвоєнням вченого звання доцента!

2019-10-24

Вітаємо кандидата педагогічних наук Богданюк Антоніну Миколаївну з присвоєнням вченого звання доцента кафедри педагогіки та методики початкової освіти!

Запрошуємо на “Зустріч Випускників”!

2019-10-23

Якщо Ви випускник кафедри педагогіки та методики початкової освіти – ми щиро запрошуємо вас на “Зустріч випускників”, яка відбудеться  2 листопада 2019 року о 12 год у навчальному корпусі ЧНУ #8, (вул.Рівненська 14),  аудиторія 404 Невагайтесь, приходьте! Незабутні емоції гарантовані! Будемо раді бачити кожного з Вас!

Запрошуються всі на день факультету: Кінофестиваль “PedFacDay”

2019-10-22

30 жовтня 0 15 год в палаці “Академічний” відбудеться святкування 28-ї річниці факультету педагогіки, психології та соціальної роботи. Всі присутні зможуть пройтися червоною доріжкою та поринути у світ кінофестивалю “PedFacDay”! Запрошуються всі бажаючі!

Вітаємо з Днем Працівників освіти!

2019-10-06

Шановні працівники освіти! Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться наше майбутнє. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. […]