“Наукові пікніки”

2019-05-26

26 травня 2019 р. викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти, а також студенти спеціальності «Початкова освіта» взяли участь у ІІ Науковому пікніку, який проходив на Соборній площі м. Чернівці. Відвідувачі мали змогу не тільки ознайомитися з умовами вступу, особливостями навчання та отримати рекламні буклети, а й побачити різноманітні методичні цікавинки і прийоми роботи з учнями молодшого шкільного віку.  

Захист “Педагогічної пропедевтичної практики”

2019-05-23

Захист практики “Педагогічна пропедевтична практика” (1 курс):Підсумкова конференція-диспут “Я у першому педагогічному вияві”

День вишиванки

2019-05-17

“День вишитої сорочки” на факультеті педагогіки, психології та  соціальної роботи відбувся всупереч погоднім умовам дуже позитивно, із запальними танцями та теплими серцями. Активну участь у ярмарку та святковому дійстві взяли  студенти та викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти.

ІНКЛЮЗІЯ-ЦЕ НАУКА ДЛЯ ВСІХ, ДЛЯ НАС

2019-05-16

Було символічно, у День сім’ї,15 травня, говорити зі студентами 417 групи про важливість СІМЕЙНОГО ПОЛЯ для дитини з особливими освітніми потребами. Було хвилююче презентувати авторську концепцію, цінності,процес і результати НЕФОРМАЛЬНОЇ ІНКЛЮЗИВНОЇ ПРАКТИКИ. Було впевнено ділитися досвідом унікальної методики роботи з дітьми з аутизмом наших колег INKLUSIVE PRACTIKES /Грузія, Уреки/ Було приємно від інтересу,емоцій,вражень,думок і висновків […]

Студенти відвідали уроки за технологією критичного мислення

2019-05-15

14 травня студенти 5-го курсу спеціальності “Початкова освіта” відвідали уроки за технологією критичного мислення Матоніної Раїси Дем’янівни. Студенти мали змогу побачити використання методів критичного мислення на уроках літературного читання, української мови та предмету “Я у світі”. Дякуємо надзвичайно талановитому вчителю за можливість поповнити скарбничку педагогічної майстерності цінним досвідом!!!

“Методика вивчення величин в початковій школі” – тема відкритого практичного заняття

2019-05-15

Зі студентами 310 та 311 групи спеціальності “Початкова освіта” було проведено відрите практичне заняття у формі брейн-рингу, в ході якого студенти практично демонстрували елементи методики ознайомлення з величинами в початковій школі та виробляли вміння роботи з інтерактивною дошку в контексті вивчення цієї теми. Викладачі: кандидат пед.наук, асист. Нікула Н.В., кандидат пед.наук, асист. Шульга А.В.

“Майстерність спілкування вчителя в процесі педагогічної взаємодії”

2019-05-14

У вівторок 14.05.2019 відбулося відкрите лекційне заняття з курсу “Основи педагогічної майстерності та творчості вчителя” зі студентами 4 курсу, які мали змогу ознайомитися і поглибити знання з теми “Майстерність спілкування вчителя в процесі педагогічної взаємодії”. Лектор: канд.пед.наук,доцент Богданюк А.М.

Відрите лекційне заняття

2019-05-13

Відкрите лекційне заняття для студентів 1 курсу спеціальності “Початкова освіта” з навчальної дисципліни “Основи природознавства”. Викладач: Лідія Миколаївна Біленкова.  

Відкрите заняття з курсу “Самопідготовка в системі функціонування групи продовженого дня”

2019-05-08

Практичне заняття в школі № 27 на групі продовженого дня з курсу “Самопідготовка в системі функціонування групи продовженого дня”, викладач – асист. Костащук О.І.

Вітаємо призерку Коваль Ольгу!

2019-05-07

6 травня о 13:00 в Центральному Палаці культури відбувся відкритий обласний конкурс декламаторів творів Лесі Українки. В конкурсі брали участь як школярі різних шкіл так і студенти Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича та Буковинського медичного університету. Серед учасників була і студентка 1 курсу 111 групи факультету «Педагогіки психології та соціальної роботи» – Коваль Ольга, […]