З Новим роком та Різдвом Христовим!

2015-12-31

Дорогі колеги, друзі, однодумці. Прийміть найщиріщі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, насамперед, здоров’я, сил і натхнення робити світ кращим. Нехай 2016-ий стане  роком довгоочікуваного миру, добробуту та змін на краще. Рік 2015-ий був нелегким, проте для кафедри педагогіки та методики початкової освіти він є значимим. В науковому плані: – захист докторської дисертації […]

ВІТАННЯ З ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

2015-12-30

Колектив кафедри педагогіки та методики початкової освіти щиро вітає свою колегу Наталію Іванівну Ситник та її наукового керівника професора Івана Степановича Руснака з захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.   Бажаємо гармонії, життєвої наснаги і нових творчих та наукових досягнень!

ВІТАННЯ З ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

2015-12-24

Колектив кафедри педагогіки та методики початкової освіти щиро вітає свою колегу, доцента Світлану Захарівну Романюк та її наукового керівника професора Івана Степановича Руснака з успішним та блискучим захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук. Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!